Nuotykių lenktynės „Pažink Panevėžį 2018“, kaip ir nei vienas kitas didesnis renginys, neapsieina be savanorių pagalbos. Tik su jų pagalba galima tinkamai pasiruošti varžyboms ir užtikrinti sklandžią jų eigą.

Savanorystė – tai ne tik proga prisidėti prie renginio organizavimo, bet ir nepakartojama galimybė įvertinti savo sugebėjimus, patirti neišdildomų įspūdžių, pasikrauti teigiamų emocijų, susirasti bendraminčių bei nuveikti šį tą prasmingo. Prisidėti prie organizacinių darbų kviečiame gabius, darbščius, energingus, neišlepusius ir atsakingus žmones.

Dalyvausi varžybose, tačiau turi draugų, giminių ar artimųjų, kurie norėtų savo akimis pamatyti varžybų virtuvę, pajusti jų dvasią ir prisidėti prie jų organizavimo? Nedvejok, paskatink juos jungtis į savanorių gretas!

Būti savanoriu ne tik naudinga, bet ir garbinga!

Tavo pagalbos mums reikės „Pažink Panevėžį 2018“ metu, kuris vyks 2018 metų birželio 16 d. (pagalbos gali prireikti ir diena ar dvi dienos prieš renginį). Taip pat gali prisidėti prie mūsų jau dabar ir padėti organizuoti renginį nuo pat pradžių. Savanoriams prižadame įvairių formų padėkas, maitinimą ir renginio suvenyrą dovanų!

Susidomėjai? Užpildyk žemiau esančią formą ir mes su Tavimi susisieksime!

Iš anksto DĖKOJAME tiems, kurie nori padėti ir prisidėti prie mūsų!